Einduitslag FLL 2017

Uitslag wedstrijd

De volgende teams behaalden gemiddeld de beste prestatie op alle verschillende onderdelen:

  • 1e plaats: Team Montessori Water Rangers, Montessorischool Wassenaar
  • 2e plaats: Team Zandvliet 2, Christelijk Lyceum Zandvliet
  • 3e plaats: Team WDZ team A, Willem de Zwijgerschool

 

 

Saskia Bruines (wethouder Kenniseconomie, Internationaal, Jeugd en Onderwijs) reikte de prijzen uit en feliciteerde de teams met hun plaatsing voor de Benelux finale.

Diana Lorier (directeur HCO) en Nellie van de Griend (directeur Faculteit Technologie, Innovatie en Samenleving, De Haagse Hogeschool) reikten de prijzen uit die teams konden behalen op de verschillende onderdelen: onderzoeksproject, robot programmeren en bouwen, core values (sportiviteit, samenwerking en respect).

Robots op speelveld

Het thema van het festival dit jaar was HYDRO DYNAMICS. De 40 teams hebben afgelopen drie maanden onderzocht hoe we aan water komen en hoe het transporteren, gebruiken of afvoeren daarvan in zijn werk gaat. In de wedstrijd van afgelopen zaterdag namen de leerlingen het tegen elkaar op met computer gestuurde robots die zij zelf hebben gebouwd van LEGO® MINDSTORMS®. Zij voerden op een groot speelveld met hun robots verschillende missies uit. Het ging om opdrachten zoals het verwijderen van een leiding of het verplaatsen van slib.

Missie 2 en 3

Beste Coaches,

 
De mat van de wedstrijdtafel zal zijn uitgelijnd aan de zuidzijde.
De waterpomp van missie 2 staat tegenover de basis tegen de noordelijke muur.
Houd er voor missie 2 en 3 rekening mee dat de wedstrijdtafel een iets andere afmeting kan hebben dan jullie eigen tafel.

Uitnodiging Haags Technologie Festival 2017

Zaterdag 9 december komt dichterbij. 

Zie voor meer informatie de bijgaande uitnodiging.
Het programma in het kort:

 

8.45-9.15 Deelnemers kunnen zich melden bij de hoofdingang.
9.45 Opening
10.15 Start wedstrijden
11.45 Afsluiting Junior First Lego League (in eigen ruimte)
15.35 Einde alle wedstrijden
15.45 Gezamenlijke afsluiting:
FLL demonstratiewedstrijd en uitreiking van de prijzen

Deelnemende teams 2017 /2018

Nog niet ingeschreven  voor het seizoen 2016 / 2017  “Hydro Dynamics    en wil je  meedoen aan de FLL? Ga dan naar de inschrijfpagina van de nationale organisatie.

Deelnemende teams FLL   2016/2017  (9 – 15  jaar):

´╗┐TeamnummerTeamnaamSchool
4182Bamboe_FLLKindcentrum Bamboe
4186WDZ team 1Willem de Zwijgerschool
4188Maerlant RoodMaerlant-Lyceum
4191Hofstad LyceumHofstad Lyceum
4198De LegodenGymnasium Haganum
4223Team 1ONS
4226Gymnasium Novum 1Gymnasium Novum
4228MM Den HaagMaria Montsessorischool
4241Johandroid 1Johan de Witt Scholengroep
4257Zandvliet 1Christelijk Lyceum Zandvliet
4260Team_1Haags Montessori Lyceum
4290Kronenburgh1Basisschool Kronenburgh
4313YMCA YpenburgYMCA Ypenburg
4325WaterlandDaltonbasisschool Waterland
4332OctoDalton Den Haag
4367Team ZorgvlietNutsschool Zorgvliet
4369ArchipelOBS Archipel
4381De PopulatorsChr. College de Populier
4425Montessori RangersMontessorischool Wassenaar
4427BernardusBernardusschool
4440Duinoord brainstorms 1Duinoordschool
4499The High Tech ClassRKBS De Fontein
4508Northgo 1Northgo College
4548Technologisch DesignSegbroek College
4562Team PicassoSCZ Picasso Lyceum
4686Onze WereldOnze Wereld
4699O.B.S. de WisselO.B.S. de Wissel
4708Montessorischool LeidschenveenMontessorischool Leidschenveen
4748VrijbuitersDe Vrije ruimte
4834MJ LEGO TEAMJohn F Kennedy Montessorischool
4187WDZ team 2Willem de Zwijgerschool
4189Maerlant BlauwMaerlant-Lyceum
4224Team 2ONS
4227Gymnasium Novum 2Gymnasium Novum
4242Johandroid 2Johan de Witt Scholengroep
4258Zandvliet 2Christelijk Lyceum Zandvliet
4261Team_2Haags Montessori Lyceum
4383Kronenburgh 2basisschool Kronenburgh
4441Duinoord Brainstorms 2Duinoordschool
4603Kronenburgh 3Kronenburgh
WachtlijstWachtlijstWachtlijst
4509Northgo 2Northgo College